XVII Український муніципальний форум

Дата: 06.12.2023 16:51

4 та 5 грудня 2023 року в місті Київ проходив XVII Український муніципальний форум за підтримки Асоціація міст України.

Участь у Форумі взяли представники майже 400 громад, органів державної влади, міжнародних інституцій, європейських муніципалітетів, дипломатичних представництв, ЗМІ.

Нашу громаду представив міський голова Олег Серняк.

Відбулись дискусії на теми:

• «Реалізація доповіді Європейської Комісії «Україна 2023» в регіональній політиці, бюджетному забезпеченні та наданні публічних послуг у громадах»
  • «Планування відновлення і розвитку деокупованих та тимчасово окупованих територій»
  • «Єднання для Перемоги, відновлення та розвитку України».

Питання, які звучали в ході дискусій є актуальними і для нашої громади. На нинішній час важливо спрямувати всі зусилля для підтримки ЗСУ та підвищення економічної спроможності громади.