✅У Пустомитівській територіальній громаді затвердили бюджет на 2024 рік!

Дата: 22.12.2023 08:30

У Бюджеті виділено 2 основні напрямки:

- Підтримка Збройних сил України;

- Надання якісних соціальних послуг населенню громади.

Основними бюджетними цифрами є:

● 21,4 млн грн для підтримки оборони країни перескеровуються з нашого бюджету до державного – в процесі вилучення ПДФО від військових та силових підрозділів.

● 15,0 млн. грн. передбачено згідно програми «Про підтримку Збройних Сил України» для допомоги військовим-жителям нашої громади, які захищають нашу державу від агресора;

152,9 млн грн на фінансування освіти.

Варто зазначити, що депутатський корпус забезпечив усі соціальні норми для вчителів громади на найвищому рівні, так, доплата за престижність становитиме 30% (максимальний відсоток), також надаватиметься допомога на оздоровлення для вчителів в розмірі середньомісячної заробітної плати. Затверджено Програму підтримки обдарованої учнівської молоді в громаді та Програму військово-патріотичного виховання учнівської молоді.

8,6 млн грн на охорону здоров`я, а саме на відшкодування вартості витрат, пов’язаних з відпуском лікарських засобів за рецептами безкоштовно і на пільгових умовах, закупівля виробів медичного призначення для осіб з інвалідністю, оплату комунальних платежів, харчування пацієнтів.

Заробітна плата працівникам медичних установ виплачується із коштів отриманих від Національної Служби здоров’я України.

12,9 млн. грн - Культура i мистецтво;

7,4 млн. грн - Соціальний захист та соціальне забезпечення, в т.ч. забезпечення програм:

- Програма підтримки членів сімей загиблих військовослужбовців, поранених військвослужбовців та військовослужбовців які брали/беруть участь у захисті України Пустомитівської територіальної громади на 2024 рік;

- Програма відшкодування витрат за перевезення окремих пільгових категорій громадян Пустомитівської міської ради на 2022-2024 роки;

- Комплексна програма підтримки діяльності комунального закладу «Центр надання соціальних послуг послуг» Пустомитівської міської ради на 2022-2024 роки (оздоровлення та відпочинок дітей );

- Програма соціального захисту населення, яке зареєстроване та проживає на території Пустомитівської територіальної громади;

- Програма компенсації виплат за надання соціальних послуг з догляду на непрофесійній основі на 2024 рік;

4,9 млн. грн. - Фiзична культура i спорт;

20,7 млн грн - Житлово-комунальне господарство;

Загальний обсяг бюджету Пустомитівської громади в наступному році складатиме 275,5 млн грн.

На сесії затверджено заступників міського голови:

- Першого заступника - Тетяна Голдун;

- Заступника з питань діяльності виконавчих органів ради - Андрій Пелехатий.

2024 рік є ще одним роком війни і головне завдання кожного з нас працювати на наближення Перемоги.

Пустомитівська територіальна громада 2024 рік визначила для себе роком допомоги нашим військовим та забезпечення високих соціальних стандартів мешканцям громади.