Всеукраїнська асоціація громад продовжує «Програму підтримки продовольчої безпеки “Згуртовані громади”»

Дата: 03.01.2024 11:14

Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ) за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) реалізовує проєкт «Програма підтримки продовольчої безпеки «Згуртовані громади», метою якого є здійснення логістики товарів першої необхідності та надання інформаційно-консультаційної підтримки для  забезпечення продовольчої безпеки та стійкості громад в умовах війни. Завдяки проєкту благодійники мають можливість безоплатно відправити гуманітарні вантажі у громади, які потерпіли від агресії російської федерації та деокуповані громади, а також ті, які прихистили у себе внутрішньо переміщених осіб.

Зокрема, ВАГ зазначає, що такими перевезеннями можуть скористатися обласні військові адміністрації та громади для забезпечення життєдіяльності та відновлення територій, а також підтримки громадян, які опинилися у складних умовах військових дій російської федерації.

Ті, хто мають можливість допомогти постраждалим громадам, їх мешканцям, внутрішньо переміщеним особам чи дрібним фермерам або є потреба доставити до них необхідні вантажі, —  звертайтеся за електронною адресою: sliusarchyk@communities.org.ua або www.communities.org.ua.