Пустомитівська міська рада оголошує конкурс на вакантну посаду: провідного спеціаліста відділу соціально-економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та міжнародної співпраці на час відпустки основного працівника по догляду за дитиною

Дата: 15.01.2024 10:10

Вимоги до кандидата: громадянин України, з вищою освітою відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня магістра, спеціаліста, бакалавра, професійним стажем роботи за фахом не менше 1 року, знання та досвід роботи на комп’ютері, високі ділові професійні якості, здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім та професійним рівнем виконувати відповідні обов’язки.

Необхідні документи:

• Заява на участь у конкурсі;
  • Особова картка форми П-2 ДС з додатками;
  • Копія документів про освіту;
  • Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, до якої додається резюме у довільній формі;
  • Дві фотографії розміром 4х6 см.;
  • Копія паспорта (1,2 11 стор.);
  • Копія ідентифікаційного номеру;
  • Копія трудової книги;
  • Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Документи приймаються Пустомитівською міською радою протягом місяця з дня опублікування оголошення в газеті.

Прохання звертатися за адресою: м.Пустомити, вул.Грушевського, 46. Тел. для довідок: (067-70-29-007)».