Оголошення про початок процедури внесення змін до генерального плану с. Віняви

Дата: 16.01.2024 09:52

Пустомитівська міська рада Львівського району Львівської області оголошує про початок процедури внесення змін до генерального плану с. Віняви Львівського району Львівської області.

Підстава для розроблення містобудівної документації – рішення Пустомитівської міської ради Львівського району Львівської області від 08 червня 2021 року № 751.

Початок реєстрації пропозицій фізичних та юридичних осіб до розроблення генерального плану - на наступний робочий день після дати публікації даного повідомлення.

Строк реєстрації пропозицій фізичних та юридичних осіб до розроблення генерального плану - не менш як протягом 15 робочих днів від дати публікації даного повідомлення.

Пропозиції подавати у Пустомитівську міську раду Львівського району Львівської області (вулиця Грушевського, 46, м. Пустомити, Львівська область, 81100).