З Днем Соборності України!

Дата: 22.01.2024 09:22

Шановні мешканці Пустомитівської громади!

Щиро вітаємо Вас з Днем Соборності України!

105 років тому у місті Києві на Софіївській площі, бiля пам’ятника гетьману Богдану Хмельницькому, у присутностi десяткiв тисяч киян лiдери УНР і повноважна делегація ЗУНР проголосили Акт злуки Українських земель. Історичний документ став логічним завершенням складного та тривалого шляху українців до єднання етносу, а відтак українці заявили про себе, як про єдину та вільну націю.

На превеликий жаль, боротьба українців за цілісність та незалежність триває й досі. Сьогодні, як ніколи раніше, виклики, що постали перед державою та кожним її громадянином, вимагають консолідації зусиль і єднання українського народу.

День Соборності України – це можливість вкотре заявити на весь світ, що Українська нація – єдина, а її територія – неподільна.

Нашим славним українським воїнам бажаємо терпіння, наснаги, витримки та мужності, всім нам - миру та Божої ласки, сили, оптимізму та віри у Перемогу.

Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаймо про незліченні жертви, принесені на вівтар соборності й державності. І нехай у цьому благородному пориві кожного свідомого громадянина супроводжує щастя, злагода, й добробут, мудрість і чуття єдиної родини у соборній Україні.

Зі святом Соборності!

Слава Україні!