Форум партнерства «Сильніші разом»

Дата: 01.02.2024 09:45

Пустомитівська громада прийняла у себе Форум партнерства «Сильніші разом», реалізований Агенція місцевого економічного розвитку Яворівщини у партнерстві з Пустомитівська територіальна громада в межах проєкту«Фенікс», що виконується Фонд Східна Європа за підтримки Європейського Союзу.

Під час форуму відбулося дві панельних дискусії:

Бізнес під час війни: об'єднуємо зусилля економічного тилу;

Партнерство у бізнесі: виклики, потреби та можливості.

В рамках першої панельної дискусії спікери Олег Серняк – Пустомитівський міський голова, Степан Куйбіда– директор Департаменту економічної політики Львівської ОДА, Орест Фільц - директор Агенції регіонального розвитку Львівської області, Тарас Хавунка – виконавчий директор Львівський Регуляторний Хаб, Тарас Кучма -Дрогобицький міський голова, Мар'яна Луцишин керівникEBA LvivWestern Ukrainian Officeof The European BusinessAssociation, Віктор Борщевський – завідувач кафедри Українського католицького Університету (модератор), обговорили питання співпраці органів місцевого самоврядування та органів державної влади із бізнесом, який в час війни переїхав на території громад Львівщини, вклад «релокованого» бізнесу в економіку територіальних громад, грантові можливості та залученість бізнесу у грантові процеси.

Основним висновком панелі стало, що бізнес, який переїхав на Львівщину вніс нові форми і традиції ведення бізнесу у культуру підприємницького середовища місцевих бізнесменів.

Під час другої дискусійної панелі спікери Володимир Хархаліс - депутат Львівської обласноїради, представниккомпанії«Корміл»,

Юрій Рубаха - засновник ЗАХІД-ФАСАД-БУД, Анастасія Сєрова - компанія Цітіус С, Ольга Білодід - компанія MODriz, Анна Шевців - компанія Стрий Авто, Андрій Пелехатий – заступник Пустомитівського міського голови (модератор), обговорили питання роліпартнерства в бізнесі, необхідності прозорості відносин бізнесу з державою, ОМС та міжнародними організаціями таскладнощів в роботі як релокованого бізнесу, що відновився, перемістивши виробництво з більш небезпечних регіонів, так і місцевих підприємців.

Підсумовуючи панель учасники зазначили, що увесь бізнес на сьогодні є уже місцевим і місцева та регіональна влада, як і міжнародні донори на одинакових умовах повинні працювати з усім бізнес середовищем.

Участь у заході прийняло понад 70 учасників з сфери бізнесу, громадянського суспільства, органів місцевого самоврядування та державних органів влади. Захід відбувся у Готельно-ресторанний комплекс Злата у затишній та гостинній атмосфері.