Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 12.02.2024 18:50

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Сьогодні, 12 лютого 2024 року, міський голова Олег Серняк провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання членами комісії було розглянуто 7 питань, а саме:

- про надання висновку про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав щодо малолітнього сина;

- про надання Залізничному районному суду м. Львоваписьмового висновку щодо можливості встановлення днів побачень батькові та дідусеві і бабусі з малолітнім сином та внуком відповідно;

- про надання дозволу наукладення і підписання договорів, актів, заяв, здійснення інших дій, в тому числі платежів необхідних для оформлення та реєстрації права власності на 1/6 частки у праві власності на квартиру та 1/6 частки у праві власності на нежитлове приміщеннявід імені малолітньої дитини;

- про надання дозволу на укладення договору про визначення часток у праві спільної сумісної власності на квартиру, право користування якою мають малолітні діти;

- про надання дозволу на укладення договору дарування 1/2 частки квартири, право користування якою мають діти;

- про надання статуту дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів;

- провлаштування малолітньої дитини в Заклад релігійної організації «Родинний дім «Покрова».

По кожному із ретельно вивчених питань порядку денного інформував начальник служби у справах дітей міської ради Володимир Мота.

У ході засідання було заслухано членів комісії, які брали участь у обговоренні, висловлювали власну думку та вносили свої пропозиції щодо прийняття відповідних рішень. Одне питання перенесено на наступне засідання комісії.

Основним завданням комісії є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.