Cпівпраця між Пустомитівською міською радою та NEEKA Ukraine

Дата: 12.02.2024 18:49

12 лютого з робочим візитом до Пустомитівської міської ради завітали представники Міжнародного фонду охорони здоров’я та навколишнього середовища «Регіон Карпати» NEEKA.

Участь у робочій зустрічі взяли міський голова Олег Серняк, перша заступниця міського голови Тетяна Голдун, директорка КЗ Центр надання соціальних послуг Пустомитівської міської ради Ганна Дідик, завідувачка сектору з питань соціального захисту населення Пустомитівської міської ради Галина Топорівська та представники NEEKA Ukraine Наталія Сасанчина та Андрій Арабський.

📝NEEKA Ukraine проводить збір даних для надання допомоги людям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

В ході зустрічі, обговорили такі питання: залучена коштів донорів для ремонту приміщень комунальної власності; обговорили потреби внутрішньо переміщених осіб; обговорили подальші шляхи співпраці; а також оглянули приміщення, які можливо подати міжнародним благодійникам з метою проведення ремонту і подальшого використання для потреб мешканців громади.

🤝По закінченні зустрічі було підписано меморандум про співпрацю між Пустомитівською міською радою та NEEKA Ukraine.