Дата: 15.02.2024 16:50

Відповідно до рішення 52 сесії восьмого демократичного скликання Пустомитівської  міської ради від 13.02.2024 №2544 «Про реорганізацію Комунального підприємства «Злагода» Пустомитівської міської ради Львівського району Львівської області» припиняє свою діяльність юридична особа – комунальне підприємство «Злагода» Пустомитівської міської ради Львівського району Львівської області в результаті реорганізації шляхом приєднання до Комунального підприємства «Пустомитиводоканал» Пустомитівської міської ради Львівського району Львівської області.

Найменування підприємства, що припиняється: комунальне підприємство «Злагода» Пустомитівської міської ради Львівського району Львівської області (код ЄДРПОУ 36278049), юридична адреса: 81162, вулиця Шевченка, 1,
с. Семенівка, Львівський район, Львівська область
.

Місцезнаходження комісії з реорганізації Комунального підприємства «Злагода» Пустомитівської міської ради Львівського району Львівської області (код ЄДРПОУ 36278049): 81162, вулиця Шевченка, 1, с. Семенівка, Львівський район, Львівська область.

Вимоги кредиторів до Комунального підприємства «Злагода» Пустомитівської міської ради Львівського району Львівської області (код ЄДРПОУ 36278049), що ліквідовується шляхом приєднання, приймаються протягом двох місяців з дня офіційного оприлюднення повідомлення про рішення щодо реорганізації.

Голова ліквідаційної комісії                                                      Тетяна ГОЛДУН

З рішенням можна ознайомитись ТУТ