З ДНЕМ ЄДНАННЯ
Шановні мешканці Пустомитівської громади!
Сьогодні відзначаємо День Єднання. Свято, яке покликане зміцнити стійкість української нації під час повномасштабної російської агресії .
Саме зараз перед нашою державою постали серйозні виклики, які вимагають від українського народу й кожного з нас відповідальності, впевненості та конкретних дій, а головне – єдності.
У цей нелегкий час українські Захисники та Захисниці до останнього подиху захищають від ворога рідну землю. Сильний український народ проявляє свої найкращі якості – згуртованість та волю до Перемоги. Зараз ми, як ніколи, об’єднані у своїх вчинках, думках і мріях. Бо ми всі разом прагнемо Перемоги і бажаємо жити у вільній, безпечній, справедливій і успішній країні. Саме таку Україну кожен з нас хоче бачити, саме такою ми її відбудуємо.
Віримо у Збройні Сили України, єдність, непереможний козацький дух та продовжуємо разом захищати наше майбутнє.
Слава Україні!
Слава Героям!