Побудова ефективних партнерств – для розвитку громади

Дата: 16.02.2024 16:02

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Сьогодні , 16 лютого відбулася зустріч Почесного консула Австрійської Республіки у Львові Маркіяна Мальського,міського голови Олега Серняка та першої заступниці голови Тетяни Голдун. В ході зустрічі обговорили ідеї та проєкти українсько-австрійського партнерства.

Щиро вдячні Маркіяну Мальському за зустріч - обговорення щодо розширення співпраці між Пустомитівською громадою та австрійськими містами, адже в часі війни для українських громад важливою є міжнародна підтримка.

Зазначимо, що у січні 2024 року міський голова відвідав місто Bad Vöslau, Austria та обговорив із мером Christian Flammer подальші спільні заходи.

Приваблення міжнародних інвестицій завжди ґрунтується на розвитку мережі контактів, довірі і відповідальності. Українсько-австрійські відносини -це співпраця між сусідами та друзями , це – партнерство, побудоване на спільному минулому і спрямоване у майбутнє.