Відкриття меморіальних дошок загиблим Героям

Дата: 19.02.2024 11:46

Сьогодні,19 лютого, напередодні Дня Героїв Небесної Сотні в Семенівський ліцей Пустомитівської міської ради відбулося відкриття меморіальних дошок уродженцям та мешканцям Семенівського старостинського округу, які загинули при виконанні військового обов’язку у війні з російським агресором.

Учні та вчителі згадали наших воїнів теплими словами та хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв: Нирова Руслана, Вуйцика Івана,Дев’ятникова Миколи, Шаравари Михайла, Жидика Павла, Матішинця Сергія та Павлишина Володимира, які віддали найцінніше - свої життя в боротьбі за незалежність України.

На заході були присутні рідні та близькі загиблих, жителі громади,учні, вчителі та представники Пустомитівської міської ради .

Про втрати завжди говорити важко і боляче, але коли із життя ідуть зовсім молоді, то говорити важко і боляче вдвічі. Відтепер пам’ятні знаки на стіні школи будуть постійним спогадом нам і наступним поколінням про патріотизм і героїчний подвиг Захисників рідної Батьківщини, про війну, про материнське і людське горе.

По закінченні заходу разом із родинами військових, відвідали могили полеглих Героїв, вшанували їх молитовно та хвилиною мовчання, а також запалили свічки, як символ вічної пам’яті про них!

Пам’ять про воїнів буде жити вічно в серцях рідних та близьких, в спогадах односельчан. Допоки ми живі — житиме пам’ять про наших Героїв.