До уваги мешканців Пустомитівської громади!

Дата: 21.02.2024 09:33

Головне управління державної податкової служби у Львівській області інформує про велику заборгованість на початок 2024 року серед мешканців Пустомитівської громади зі сплати місцевих податків та зборів:

- податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (по житловій та нежитловій нерухомості);

- плати за землю (по земельному податку та орендній платі з фізичних осіб). У 2023 році мешканцям громади були надіслані повідомлення-рішення для сплати місцевих податків.

Просимо ТЕРМІНОВО переглянути свою заборгованість і оплатити рахунки для уникнення відповідальності у вигляді штрафу та нарахування пені. Дізнатись суми до сплати також можна через Електронний кабінет: https://cabinet.tax.gov.ua/login.

У разі встановлення випадків наявності неправомірності боргу, платникам слід звертатися у контролюючі органи за місцем податкової адреси або місцем знаходження земельної ділянки.

Щодо іншої інформації просимо звертатися в Центр обслуговування платників Пустомитівської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Львівській області за тел. (230)4-25-85.