Відбувся тренінг на тему: Налагодження співпраці між органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями заради розвитку громад Львівщини

Дата: 27.02.2024 20:24

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Сьогодні у Пустомитівській міській раді пройшов тренінг на тему: Налагодження співпраці між органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями заради розвитку громад Львівщини, який організувала Агенція регіонального розвитку Львівської області за організаційно-експертної підтримки проєкту Ради Європи «Зміцнення стійкості демократичних процесів через громадську участь під час війни та в післявоєнний період». Цей один із заходів який проводиться в рамках меморандуму про співпрацю Пустомитівської територіальної громади та Агенції регіонального розвитку у Львівській області.

На ньому були присутні представники Оброшинської, Куликівської, Сокільницької, Давидівської, Корецької, Жовківської та Пустомитівської територіальних громад.

Голова Агенції регіонального розвитку у Львівській області Filts Orest зауважив, що сьогодні перед громадами відкриваються значні можливості для залучення зовнішнього фінансування, однак велика перевага надаватиметься громадам, які кооперуватимуться між собоючи з неурядовими організаціями для реалізаціїцілей розвитку.

Учасники заходу розглянули ряд можливостей для використання в своїй щоденній діяльності:

-Впровадження та використання інструментів громадської участі;

-Застосування кращих практик співпраці органів місцевого самоврядування та громадських організацій;

-Можливості залучення додаткового фінансування в рамках співпраці органів місцевого самоврядування та громадських організацій;

- Новітні форми підтримки партнерства ОМС та ГО.

-Представники громадянського суспільства та органи місцевого самоврядування повинні працювати спільно над розвитком власних територій та використанням можливостей залучення міжнародних фінансових ресурсів, бо лише в синергії можливий реальний результат для покращення життя мешканців та розвитку громади.

-Вдячні за проведення такого заходу у нашій громаді Regional Development Agency of Lviv Region.