Регіональний семінар: «Інтеграція адміністративних послуг у ЦНАП, ТП і ВРМ: сталість та забезпечення якості».

Дата: 01.03.2024 15:06

29 лютого 2024 року відбувся регіональний семінар: «Інтеграція адміністративних послуг у ЦНАП, ТП і ВРМ: сталість та забезпечення якості».

Участь у семінарі взяла керівниця ЦНАП Пустомитівської міської ради Орися Тертична, організований управлінням з питань цифрового розвитку Львівської обласної державної адміністрації та Програма розвитку ООН в Україні в межах проєкту «Посилення стійкості громад у регіонах України», що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Великої Британії.

Основні питання що розглядалися на семінарі:

- ознайомлення з цілями і завданнями державної політики щодо розвитку ЦНАП у 2024 році та основними принципами взаємодії СНАП та ЦНАП області;

- представлення результатів моніторингу діяльності ЦНАП області у 2023 році;

- ознайомлення з практичним аспектами впровадження Закону України "Про адміністративну процедуру”;

- представлення цілей та напрямків розвитку ЦНАП області у 2024 році;

- представлення Концепції вдосконалення діяльності ЦНАП територіальних громад Львівської області на 2024-2026 роки;

- визначення шляхів зміцнення потенціалу ЦНАП в умовах кризового реагування та відновлення.