55 донацій крові у Пустомитівській громаді для ЗСУ

Дата: 04.03.2024 16:36

Сьогодні мешканці та гості громади «задонатили» свою кров для наших Захисників, а вже завтра ця кров вирушить у прифронтові шпиталі.

Загалом взяти участь в акції виявили бажання понад 70 осіб! Проте, через певні протипоказання для донорства, своєю кров’ю поділились 55 сміливців. Це надзвичайний результат!

Вкотре хочемо відзначити й добру співпрацю із нашими військовослужбовцями, які тримають небо у безпеці та, які активно доєднались до здачі крові для побратимів!

Також надзвичайну подяку хочемо висловити організаторам цієї акції – Благодійний фонд "Із янголом на плечі" та Львівський обласний центр служби крові, дякуючи яким громада вдруге змогла долучитися до такої важливої справи.

Зазначимо, що завдяки професіоналізму медиків обласного центру - донації відбувались швидко, зручно з дотриманням усіх норм, незважаючи на виїзні умови.

Дякуємо усім сміливцям, які доєднались до такої важливої справи та вкотре доводять, що наша кров таки може воювати!

Наближаємо перемогу РАЗОМ!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису