ДБАЄМО ПРО БЛАГОУСТРІЙ ГРОМАДИ РАЗОМ!!!!

Дата: 06.03.2024 15:19

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Інспекцією з благоустрою Пустомитівської територіальної громади за участі поліцейського офіцера громади проведено роботу із підприємцями Пустомитівської ТГ на предмет заключення договорів на вивіз твердих побутових відходів.

За результатами проведених зустрічей заключено 3 договори.

Важливо, що підприємці з розумінням відносяться до  необхідності благоустрою на території громади та уклали договори.

Вкотре закликаємо жителів та підприємців Пустомитівської територіальної громади, які досі не уклали договір на вивезення твердих відходів– зробити це!!!

Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів (стаття 152) відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення тягне за собою накладення штрафу на громадян від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 – 1360 грн) і на посадових осіб, громадян-суб'єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 – 1700 грн).

З огляду на зазначене при виникненні будь яких запитань, зауважень та пропозицій щодо укладання договору на вивезення твердих побутових відходів, просимо Вас звертатись:

-Пустомити та Наварія - ТзОВ «Санком-Львів» (067) 759 59 11 п. Анна.

- Семенівка та Містки - САТ “Спецавтотранс-Львів”

(093) 093 10 10 та (067) 826 10 10

Також інформуємо, що Інспекція з благоустрою Пустомитівської територіальної громади надалі буде проводити роботу в даному напрямку.