Щодо впровадження ПП «Д.П.Інвест» заходів з метою усунення проблеми неприємного запаху

Дата: 07.03.2024 12:55

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Сьогодні, 7 березня відбулась відкрита виїзна нарада постійно діючої комісії  для врегулювання питання додержання гігієнічних нормативів допустимого вмісту забруднюючих речовин в атмосферне повітря населених пунктів Пустомитівської ТГ на територію ПП «Д.П. Інвест».

За результатами виїзду комісія ознайомились з  ходом виконання робіт, які проведені підприємством ПП «Д.П. Інвест» з метою усунення проблеми неприємного запаху;

На сьогоднішній день на підприємстві активно ведуться роботи: змонтовано частину басейну, два резервуари для води, а також монтують колектор, які виконуватимуть функції щодо очищення, знешкодження та знезараження стічних вод. Також ведуться роботи із встановлення теплообмінника.

Дана ситуація знаходиться на постійному контролі керівництва, депутатів та активних мешканців громади.

Наступне засідання комісії відбудеться 14 травня 2024 року