Нарада щодо впровадження платних послуг

Дата: 08.03.2024 16:13

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

На виконання Доручення Львівської обласної військової адміністрації №6/0/6-24ВА від 19.02.2024 в Пустомитівській міській раді відбулась робоча нарада з керівниками закладів освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення щодо аналізу власних надходжень закладів соціально-культурної сфери за 2023 рік та розширення шляхів збільшення переліку платних послуг населенню.

Під час дискусій було зосереджено увагу на концепції надання якісних платних послуг закладами охорони здоров’я, розроблення і впровадження нових програм надання медичних послуг в цінових межах, які відповідають матеріально-соціальному достатку мешканців нашої громади.

За результатами наради керівникам комунальних підприємств та структурних підрозділів міської ради запропоновано надати свої пропозиції щодо вдосконалення цінової політики платних послуг та шляхів розширення таких послуг для юридичних та фізичних осіб.