17 квадрокоптерів DJL Mavic-3 Thermal та Mavic-3 – від Пустомитівської громади для наших Захисників

Дата: 12.03.2024 21:11

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Сьогодні, 12 березня 2024 року відбулась 53позачергова сесія Пустомитівської міської ради, у якій взяли участь 15 депутатів, міський голова та працівники апарату міської ради.

З головного:

- Передано матеріальні цінності комунальної власності Пустомитівської міської територіальної громади військовим частинам А4220, А1275, А0998, 3113, А4722 Міністерства оборони України у вигляді 17 квадрокоптерів DJL Mavic-3 Thermal та Mavic-3придбаних за кошти з місцевого бюджету на суму 2 454 000 грн.

- Виділено матеріальні допомоги на лікування військовим, які отримали поранення в сумі 175 000 грн.

- Також на сесії затверджено виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів з території Містківсього старостинського округу.

Нагадуємо, що документи для участі у конкурсі подав один учасник САТ “Спецавтотранс-Львів”, який став переможцем конкурсу.

З приємного:

На знак вдячності громаді, депутатському корпусу та керівництву міста за підтримку та допомогу військовослужбовець Дмитро Когут вручив міському голові прапор 🇺🇦 116 окремої механізованої бригади Збройних Сил України.

Слава Українським Воїнам!

Слава Україні!