Добровільна пожежна команда с. Містки отримує практичний досвід на базі 25-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Пустомити.

Дата: 13.03.2024 16:18

Фото без описуФото без опису

Починаючи з 11 березня добровольці з добровільної пожежної команди с. Містки отримують практичний досвід на базі 25-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Пустомити.

Головною перевагою такої команди є оперативність, адже нерідко найближче пожежне відділення знаходиться на великій відстані від містечка чи селища, де виникає пожежа. Близьке розташування, орієнтація в місцевості та швидке реагування на виклики - значно підвищують шанси на порятунок майна та відсутність людських жертв.

Формування добровільної пожежної команди відбувається в рамках проєкту «Вогнеборці. Зміцнення спроможності українських громад шляхом розвитку добровільних пожежних команд», в рамках проєкту добровільна пожежна команда уже отримала безкоштовно дефібрилятор HEARTSINE SAMARITAN PAD 350P, наповнену медичну сумку та ноші від Solidarity Fund PL in Ukraine

Уся допомога в рамках проєкту надана Фондом міжнародної солідарності Республіки Польща, у партнерстві з BGK (BankGospodarstwa Krajowego) – Польським Банком розвитку та завдяки фінансуванню Європейського Союзу.

Разом до Перемоги!