Розпочалась комплексна перевірка виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальних служб.

Дата: 18.03.2024 19:07

Фото без описуФото без описуФото без опису

Сьогодні, 18 березня у Пустомитівській громаді розпочалась комплексна перевірка виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальних служб.

Участь у обговоренні щодо організаційних моментів комплексної перевірки взяла перша заступниця міського голови Тетяна Голдун, начальниця відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Оксана Яцуха та представники Головне управління ДСНС України у Львівській області на чолі із начальником відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Ігорем Брегіним та за участі заступника начальника управління – начальника відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Львівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області Миколи Бутрея.

Комісією буде перевірено:

-організацію оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій та організацію збору, обробки та інформування керівного складу, населення про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій, дії в умовах надзвичайних ситуацій, стан засобів зв’язку та організацію заходів з евакуації.

-тан інженерного захисту територій, укриття населення у захисних спорудах цивільного захисту.

-стан організації забезпечення радіаційного і хімічного захисту населення і територій; організацію медичного, біологічного та психологічного захисту, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення; матеріально-технічне та фінансове забезпечення заходів цивільного захисту.

-створення, збереження і раціональне використання матеріальних резервів, необхідних для ліквідації надзвичайних ситуацій, а також перевірять організацію робіт з попередження та реагування на надзвичайні ситуації і підвищення сталого функціонування об'єктів в умовах надзвичайних ситуацій.

Комісія, робота якої розпочалася з перевірки Пустомитівської територіальної громади, працюватиме на території громади з 18 по 29 березня. Згодом будуть підведені підсумки та надана відповідна оцінка роботи сил цивільного захисту.

Такого роду перевірки під час військового стану є дуже актуальними, адже спрямовані в першу чергу на запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, мінімізацію їх наслідків та забезпечення життєдіяльності потерпілого населення.