10 Європейський Саміт регіонів та міст у місті Монс (Бельгія)

Дата: 21.03.2024 09:26

Цього тижня міський голова Олег Серняк у складі української делегації перебуває з робочим візитом та з метою налагодження  міжнародної співпраці на Десятому Європейському Саміті у місті Монс (Бельгія).

Саміт під егідою European Committee of the Regions  зібрав 3600 учасників із 59 країн світу  для пошуку спільних рішень та відповідей на глобальні виклики.

Сьогодні один із таких викликів – це війна в Україні. Ми завжди говоримо про нашу внутрішню згуртованість для боротьби з ворогом. На Саміті центральна увага присвячена загальній європейській згуртованості. І це важливо!

Євроінтеграція, завершення процесу децентралізації, відновлення нашої країни після перемоги над агресором – це ті питання, які передусім хвилюють нас – українців.

Пересвідчився, що ці питання не залишають байдужими й наших європейських колег. Вдячний їм за підтримку! – зазначив міський голова.

Також міський голова мав можливість безпосередньо поспілкуватися з представниками більше десятка країн Європи та кількох міжнародних організацій.

Нам є що сказати європейцям. Вони нас чують, бо в нас – спільне майбутнє. Впевнені у тому, що нам у майбутньому вдасться напрацювати плідну співпрацю між Пустомитівська територіальна громада та місцевими громадами європейських держав з метою запозичення європейського досвіду у розбудові громад на шляху вступу України до Європейського Союзу та участі у європейських програмах, зокрема Interreg Europe.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису