Переймаємо досвід системних підходів для розбудови громади

Дата: 22.03.2024 11:50

☝️Представники Пустомитівської територіальної громади в складі депутата міської ради Петра Кузьмина, заступника міського голови Андрія Пелехатого та начальниці відділу освіти Надії Когут протягом 2 днів у с. Радовель Житомирської області та селищі Гоща Рівненської області вивчали системні підходи для розбудови громади, які ґрунтуються на різних сферах, таких як освіта, охорона здоров’я, економіка, культура.

Фото без описуФото без опису

📌Основою було дослідити можливості державно-приватного партнерства для пришвидшення розвитку громад та покращення якості соціальних послуг.

Фото без описуФото без опису

🏣У с. Радовель відвідали Біотехнологічний ліцей “Радовель” та Медичний центр “Радовель”, де розглядали практичні кейси розбудови сучасного продуманого закладу середньої освіти, та місцевого закладу охорони здоров’я, які реконструйовані та працюють за рахунок дофінансування бізнесмена Михайла Весельського.

📝Наступного дня відвідали тренінг Наталії Черепухіної (засновниці та керівниця школи “Майбутні”), де поспілкувалися про важливі аспекти організації роботи з молоддю.

☝️Кращі практики діяльності відвіданих установ плануємо реалізовувати у нашій громаді

Довідково: Михайло Весельський, після Революції гідності 2014 року повернувся до свого рідного села Радовель з ідеєю відродити рідну громаду. В процесі відродження за ціль він ставить напрацювати механізм по створенню заможних сільських громад, який можна буде масштабувати по всій Україні.