Працюємо над покращенням матеріальної бази харчоблоків в ліцеях громади

Дата: 23.03.2024 11:17

📝В рамках затвердженої міністерством освіти Стратегії реформи харчування у закладах загальної середньої освіти, відділом освіти Пустомитівської міської ради розроблена та затверджена на сесії Пустомитівської територіальної громади Програма реформи харчування закладів освіти Пустомитівської територіальної громади до 2027 року.

📌Стратегічна мета реалізації Програми — забезпечити різноманітне, збалансоване та якісне харчування в закладах освіти, сприяючи соціальному захисту вразливих груп населення та формуючи навички здорового харчування серед дітей і дорослих.

✅Заплановано покращити якість харчування у закладах освіти, облаштування харчоблоків новим обладнанням, проведення ремонтних робіт, навчання кухарів.

☝️За підтримки депутатського корпусу та керівництва громади першочергово розпочали модернізацію харчоблоку в Пустомитівський ліцей N2 імені Василя Кучабського. Вже встановлено нову вентиляційну систему у харчоблоці.

🤝Тільки спільними зусиллями та у співпраці зможемо досягти бажаних результатів!