Зі святом Благовіщення Пресвятої Богородиці!

Дата: 25.03.2024 08:47

Шановні мешканці  Пустомитівської громади!

Щиро вітаємо Вас з великим християнським святом Благовіщення Пресвятої Богородиці!

Свято Благовіщення є одним із найбільш шанованих в Україні та у всьому Християнському світі. Саме цього дня Архангел Гавриїл, вісник Божий, приніс Діві Марії чудову благу звістку про майбутнє народження Сина Божого.

На жаль, ми живемо в умовах війни, але віра на Перемогу залишається непохитною, як і незмінна віра в те, що наші Захисники і Захисниці якнайшвидше повернуться до своїх домівок, а Україна буде вільною, незалежною, суверенною державою.

Нехай це велике свято Благовіщення дарує нам всім добру надію, а в наші домівки входять  мир та Божа благодать, панує здоров’я, щастя, добробут!

Хай  збуваються всі Ваші добрі мрії і сподівання! Мирного та світлого  неба нам всім та  Божого  благословення!

З найкращими побажаннями міський голова Олег Серняк