Робоча зустріч з представниками Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції

Дата: 26.03.2024 13:58

Фото без описуФото без описуФото без опису

25 березня 2024 року у «Центрі надання адміністративних послуг» Пустомитівської міської ради відбулась робоча зустріч з представниками Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції: фахівчинею відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Мар’яною Лабик та фахівчинею відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності Колегії з розгляду скарг на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єктів державної реєстрації Управління державної реєстрації Надією Кошевою.

Тема обговорення: «Проблемні питання, які виникають у сфері державної реєстрації нерухомості» та «Контроль у сфері державної реєстрації Міністерством юстиції України та його територіальними органами».

У зустрічі взяли участь керуючий справами виконавчого комітету Пустомитівської міської ради Микола Чумак, начальниця відділу «Центр надання адміністративних послуг» Пустомитівської міської ради Орися  Тертична та державний реєстратор прав на нерухоме майно «Центру надання адміністративних послуг Пустомитівської міської ради Андрій Федорич.

Під час зустрічі обговорили: