Про припинення опалювального сезону 2023-2024 рр. у Пустомитівській територіальній громаді

Дата: 29.03.2024 15:37

📝29 березня 2024 року підписане розпорядження міського голови Олега Серняка «Про закінчення опалювального сезону 2023/2024 років у Пустомитівській територіальній громаді».

☝️Враховуючи перевищення середньодобової температури зовнішнього повітря 8 градусів за Цельсієм протягом трьох діб, відповідно до Правил надання послуг з постачання теплової енергії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 830, з метою економії споживання природного газу, керуючись п.20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

✅Припинити опалення адмінприміщень у Пустомитівській міській раді та старостинських округах Пустомитівської територіальної громади з 29 березня 2024 року.

✅Опалювальний період в закладах освіти, культури, охорони здоров’я та інших бюджетних підприємствах, установах та організаціях припинити з 31 березня 2024 року.