Важливо знати і шанувати історію свого краю

Дата: 01.04.2024 10:39

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

#Історія_Пустомитівської_ТГ

☝️Людина, яка не знає минулого, - перекотиполе, куди вітер подме, туди воно і котиться. Тож важливо знати і популяризувати свою українську історію та культуру.

🗓Днями працівники Пустомитівської міської ради відвідали кімнату-музей нашого славного земляка Митрополита Володимира Стернюка. Музей діє у місті Пустомити при парафії храму Успення Пресвятої Богородиці, створення якого ініційовано о. Юрієм Чудяком.

✅Усі присутні з цікавістю слухали розповіді вчителя історії Анатолія Михайлика, який проводить екскурсії у кімнаті-музеї. Ця унікальна кімната-музей, яка знаходиться на місці колишнього родинного будинку Стернюків зібрала у собі експозиції, які розповідають про дитячі і юнацькі роки Митрополита, про те, як здобував гімназійну освіту у Бельгії, про місійну роботу на Волині, про ув’язнення, про роботу санітаром, про титанічну працю в умовах «Катакомбної церкви» та інші цікаві факти з біографії Володимира Стернюка. Є там і особисті речі Митрополита: одяг, окуляри, книги.

📌Основне кредо життя й служіння Митрополита : «Бог не вимагає від людини більше, ніж вона здатна зробити в межах людських можливостей. Бог благословляє ті труди і терпіння, що приносять людям спасіння душ. Я стараюсь працювати, як можу, і надалі благословлятиму народ на добрі діла».

📣Популяризуємо історію рідного краю, дякуємо Уляна Романишин за організацію колективу.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису