Початок громадських обговорень!

Дата: 05.04.2024 11:50

Відповідно до листа департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА від 02.04.2024 № 618-2024, повідомляємо про початок громадських обговорень звіту з оцінки впливу на довкілля 30.04.2024 «Встановлення надземних резервуарів для зберігання дизельного палива, експлуатації АЗС призначеної для прийому і зберігання світлих нафтопродуктів (ДП), та заправника паливом автотранспорту усіх типів на земельній ділянці за адресою: Львівська обл., м. Пустомити, вул. Гайдамацька,22» суб’єкта господарювання ТОВ «Т-ЛОГІСТИК».

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля