Комісійне обстеження стану підприємств питного господарства Пустомитівської територіальної громади.

Дата: 09.04.2024 08:54

Важливою є якість води та стабільність її постачання.

Днями відділом капітального будівництва, житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Пустомитівської міської ради на виконання протоколу №10 засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21 грудня 2023року, в частині забезпечення населення якісною та безпечною для здоров’я людини питною водою, у  відповідності до розпорядження Пустомитівського міського  голови від 06. 03.2024 № 02-04/110 проведено  комісійне  обстеження стану   підприємств  питного  господарства Пустомитівської територіальної громади.

Комісійне обстеження проводилось спільно з представниками Львівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області, а також за участі представників  відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами та відділу архітектури, містобудування та земельних відносин Пустомитівської міської ради.