55 чергова сесія Пустомитівської міської ради

Дата: 09.04.2024 15:49

🗓Сьогодні, 9 квітня 2024 року відбулась 55 чергова сесія Пустомитівської міської ради, у якій взяли участь 21 депутат, міський голова та працівники апарату міської ради.

📝Загалом на сесії було розглянуто 103 питання. Основні з них:

✅Про надання субвенції з бюджету Пустомитівської міської територіальної громади у рамках програми підтримки військової частини А4638 на 2024 рік.

✅Про надання одноразових матеріальних допомог на лікування військовослужбовців.

✅Про результати діяльності Пустомитівської окружної прокуратури Львівської області за 2023 рік.

✅Про результати діяльності виконавчого комітету Пустомитівської міської ради.

✅Про внесення змін до бюджету Пустомитівської міської територіальної громади на 2024 рік.

✅Про затвердження та внесення змін до місцевих цільових галузевих соціально-економічних програм.

✅Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Пустомитівської міської територіальної громади на 2024 рік.

✅Про надання субвенції з бюджету Пустомитівської міської територіальної громади у рамках програми матеріальної підтримки ізолятора тимчасового тримання №4 ГУНП у Львівській області на 2024 рік.

☝️Також депутати мали можливість долучитися та підтримати шкільне соціальне підприємництво TREAED_TEHNOLOGY, яке представив учень 10 класу Пустомитівський ліцей 1 Дмитро Гнивка разом із директором школи Іваном Цюп’яком. Кожен охочий зміг придбати виготовлений на 3D принтері тризуб перерахувавши кошти за QR кодом. Нагадуємо, учні ліцею стали переможцями проєкту TreeDTecnology і виграли грошову премію у розмірі 1500 євро для закупівлі 3D принтера, як дарунок своєму ліцею.

🙏Щоденно дякуємо кожному, хто ціною власного життя, захищає нашу незалежність і робимо усе, аби бути надійним тилом та наблизити нашу Перемогу! 💙💛

Слава Українським Воїнам!

Слава Україні!🇺🇦