Відповідальність за несанкціоноване викидання сміття

Дата: 10.04.2024 12:33

👮‍♂️ Поліцейські офіцери Пустомитівської територіальної громади наголошують на необхідності правильного поводження з відходами та просять жителів громади не викидати сміття у непристосованих для цього місцях.
☝️Викидання сміття у місцях, спеціально не пристосованих для цієї мети, тягне за собою відповідальність, встановлену законом (Відповідно до ст.152.КУпАП штраф складає 1360 грн).
📌Якщо ви бачите особу, яка викинула або ж намагається викинути сміття, негайно телефонуйте за номером 102 та поліцейському офіцеру громади. По можливості, зафіксуйте на фото чи відео особу, яка здійснила дане правопорушення, та передайте інформацію до правоохоронних органів для подальшого притягнення правопорушників до юридичної відповідальності.
📝Нагадуємо, що поліцейські офіцери громади здійснюють прийом мешканців у приміщенні Пустомитівської міської ради кабінет №105
☎️ Контактні номери телефонів:
Микола Равлик +38(067)940 85 87
Роман Скрипець +38(098)027 11 23