Робоча нарада з адміністраторами ВРМ старостинських округів Пустомитівської територіальної громади

Дата: 10.04.2024 14:37

Фото без описуФото без описуФото без опису Сьогодні керуючий справами виконавчого комітету Пустомитівської міської  ради Чумак Микола Степанович з начальником відділу "ЦНАП" Тертичною Орисею Степанівною провели конструктивну робочу нараду з адміністраторами ВРМ (віддалених робочих місць) старостинських округів Пустомитівської територіальної громади, під час якої було обговорено кілька важливих питань.

Одним з аспектів обговорення було впровадження ВРМ оцінки рівня задоволеності суб'єктів звернень щодо якості надання адміністративних послуг. Відтепер, кожен відвідувач може залишити свій відгук про сервіс за допомогою QR-коду.

Другим важливим пунктом обговорення - прийом цифрових документів у форматі Дія. Шеринг QR код, завдяки якому спрощено процедуру передачі інформації щодо цифрових копій документів, достатньо лише просканувати QR код . Окрему увагу приділили наданню соціальних послуг.

Додатково інформуємо, що Пустомитівська міська рада утворила 2 віддалені робочі місця адміністраторів у старостинських округах Пустомитівської міської ради:

- при Семенівському старостинському окрузі за адресою: с. Семенівка, вул.Шевченка,1;

- при Містківському старостинському окрузі за адресою: с.Містки, вул.Центральна,32а.