Активно триває весняний благоустрій у населених пунктах нашої громади

Дата: 11.04.2024 19:40

🗓Сьогодні, 11 квітня, колективом міської ради спільно з працівниками МЖКП доєднались до щорічної акції «Чисте довкілля» та провели благоустрій території між вул. Рильського та землекористуванням Львівської залізниці, прилеглої до річки Ставчанки (урочище «Вир»), де в подальшому планується облаштувати "Кишеньковий парк біля річки Ставчанки".

☝️Це вже стало доброю традицією, яка відображає активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі дбати про благоустрій та чистоту нашої громади.

📌Вкотре звертаємось до всіх жителів громади та просимо підтримувати чистоту та порядок, дбати про санітарний стан наших населених пунктів, не захаращувати сміттям вулиці, сквери, не створювати несанкціоновані звалища.

🙏Щиро дякуємо всім, хто взяв участь в акції за небайдужість та злагоджену роботу!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису