Пустомитівську громаду відібрано на проходження навчально-практичного курсу «ШКОЛА ГРАНТРАЙТИНГУ»

Дата: 15.04.2024 16:29

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Обласна асоціація місцевих рад «Ради Львівщини» спільно з Український католицький університет UCuniversity розпочали новий проєкт для працівників громад. Серед понад 70 заявок, відібрано нашу громаду,  що в подальшому дасть можливість отримати менторський супровід від експертів УКУ при фінальній подачі заявки на участь у міжнародних програмах.

І вже стартував навчально-практичний курс «Школа грантрайтингу», у якому взяли участь головна спеціалістка відділу соціально-економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та міжнародної співпраці Галина Буштин та начальниця  відділу культури молоді та спорту Пустомитівської міської ради Оксана Биць.

Представники громади мали можливість дізнатись  про міжнародні програми допомоги, які відкриті для України, дізнались, як правильно писати і вигравати гранти.

Одним із координаторів проєкту є  – Андрій Хім'як, політолог-міжнародник, фандрейзер, проєктний менеджер.

Очікуємо на успішний результат навчання, який перетвориться в грантову заявку. Дякуємо Данило Сороковий та Асоціація Місцевих Рад "Ради Львівщини" за можливість нашої Пустомитівської громади брати участь у такому проєкті !!!