Позачергова 56 сесія

Дата: 16.04.2024 10:00

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуВ єдності - сила громади!

🗓Сьогодні, 16 квітня 2024 року відбулась 56 позачергова сесія Пустомитівської міської ради, у якій взяли участь 13 депутатів, міський голова та працівники апарату міської ради.

☝️З головного:

📌Передано матеріальні цінності комунальної власності Пустомитівської міської територіальної громади військовій частині А7381 Міністерства оборони України у вигляді : антидронного мобільного, п’ятидіапазонного переносного комплексу по купольному та спрямованому захисту PIRANHA-5HAD-R(RA) та ручного пеленгатора випромінювань радіотехнічних засобів «ДОЗОР» придбаних за кошти з місцевого бюджету на суму 610 000 грн.

❤️З приємного:

Слова вдячності громаді, депутатському корпусу та керівництву міста за підтримку та допомогу пролунали від представника 125 окрема бригада територіальної оборони Збройних сил України, в якій служить багато мешканців нашої громади

Ми сильні, коли ми єдині!💙💛

Слава Українським Воїнам!

Слава Україні!🇺🇦