Меморандум про співпрацю з Благодійним Фондом «Карітас Львів УГКЦ» та Релігійною громадою УГКЦ Успення Пресвятої Богородиці

Дата: 17.04.2024 12:01

🗓Сьогодні між Пустомитівською міською радою в особі міського голови Олега Серняка, благодійним фондом «Карітас - Львів УГКЦ» в особі директора - отця Андрія Сенейко та Релігійною громадою УГКЦ Успення Пресвятої Богородиці в особі отця Юрія Чудяка було підписано меморандум про співпрацю.

☝️Завдяки ініціативі о. Юрія Чудяка маємо таких надійних партнерів з якими співпрацюємо уже багато років, та які неодноразово надавали допомогу мешканцям громади, а також внутрішньо переміщеним особам.

📝Підписання такого договору має на меті продовжити плідну співпрацю із БФ «Карітас» та Релігійною громадою УГКЦ Успення Пресвятої Богородиці, здійснювати координаційні, методичні та інформаційні функції, реалізація проєктів у сфері соціального захисту населення, проведення спільних заходів.

📌Одним із таких заходів, що відбувся за організації БФ «Карітас» у рамках проєкту «Духовна формація волонтерів», спрямованого на підвищення професійних навичок та духовного зростання, була реколекційна зустріч на тему «Резильєнтність у сьогоденні» у Патріаршому домі.

Участь у заході взяла завідувач відділенням соціальної роботи з сімʼями/особами Ліля Процик-Дзик. Одним із ключових аспектів обговорення стало поняття «резильєнтності» та методів психологічного розвантаження.

✅Також присутні мали змогу вивчити різноманітні техніки та прийоми, які можуть їм допомогти ефективно проживати стресові ситуації, зберігаючи емоційну стабільність та продуктивність, а також причини виникнення стресу та його фізіологічні прояви.

Після теоретичної частини зустрічі, волонтери взяли участь у 🖊практичній частині, яка включала елементи арт-терапії та індивідуальні розмови з отцем.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису