Круглий стіл: “Можливості та перспективи державної програми єОселя для ринку житлового будівництва в Україні та Львівській області”

Дата: 18.04.2024 09:48

На виконання листа Львівської обласної військової адміністрації від 16.04.2024 №1/527/0/24 щодо проведення круглого столу за ініціативи ПрАТ «Укрфінжитло» за участі представників будівельної індустрії та банківських установ на тему: «Можливості та перспективи державної іпотечної програми єОселя для ринку житлового будівництва в Україні та Львівській області».

До участі в круглому столі з метою налагодження співпраці запрошуються представники будівельного бізнесу, які мають досвід роботи на ринку будівництва не менше 3 років, якими введено не менше 1 об’єкта в експлуатацію та хочуть стати партнерами державної програми єОселя. Реєстрація на захід доступна до 12:00 год. 18 квітня 2024 року за посиланням: https://forms.gle/W75gihQHVBrnhr718