Обговорення плану проведення культурно-мистецьких, спортивних заходів, а також заходів, що стосуються соціальної сфери

Дата: 19.04.2024 14:51

Сьогодні, 19 квітня заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Пелехатий провів робочу нараду з директором КЗ Центр надання соціальних послуг Пустомитівської міської ради Ганною Дідик та начальницею Відділ культури,молоді та спорту Пустомитівської міської ради Оксаною Биць.

Спільно обговорили план проведення культурно-мистецьких, спортивних заходів, а також заходів, що стосуються соціальної сфери протягом квітня-травня на території громади. Розглянули також основні організаційні питання, та питання щодо інформування мешканців про перелік заходів, що будуть відбуватися на території громади.

Дякуючи нашим Захисникам маємо можливість проводити заходи для наших дітей та мешканців громади.