Пустомитівська громада у числі переможців конкурсу від програми «Енергоефективність громадських будівель в Україні»

Дата: 22.04.2024 11:48

📝Такий конкурсний відбір проводило Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Загалом у межах цієї програми перемогло 3 наші проєкти!

☝️Об'єкти в яких відбуватимуться заходи з термомодернізації:

✅ Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі Корпус Стаціонару КНП Пустомитівської міської ради «Пустомитівська лікарня»;

✅Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі Корпус Поліклініки КНП Пустомитівської міської ради «Пустомитівська лікарня»;

✅Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі Містківського ліцею Пустомитівської міської ради.

Європейський інвестиційний банк надасть позику на суму 54.9 млн грн – для модернізації енергосистем

Це у свою чергу дозволить зменшити використання енергоресурсів.

Кожен такий проєкт є важливим кроком на шляху до розвитку громади!

КНП Пустомитівської міської ради "Пустомитівська лікарня"