Відбувся тренінг на тему: «Інформування та пошук кандидатів у патронатні вихователі».

Дата: 22.04.2024 12:28

Фото без описуФото без описуФото без описуДнями у Львові відбувся тренінг «Інформування та пошук кандидатів у патронатні вихователі». З метою вдосконалення знань про послугу патронату над дитиною, вивчення нових методик пошуку кандидатів у патронатні вихователі участь у даному заході взяли головний спеціаліст Служба у справах дітей Пустомитівської міської ради Олена Кучерява та завідувач відділення соціальної роботи із сім’ями/особами КЗ Центр надання соціальних послуг Пустомитівської міської ради Ліля Дзик.

Довідково.

Пустомитівська територіальна громада увійшла в число пілотних громад Львівської області, які беруть участь проєкті «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату».Проєкт виконується спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Партнерством «Кожній дитині», Міністерством соціальної політики України, Координаційним центром із розвитку сімейного виховання та догляду дітей, Національною соціальною сервісною службою України, службами у справах дітей територіальних громад, обласних військових адміністрацій, центрами надання соціальних послуг, регіональними центрами соціальних служб, неурядовими організаціями за фінансової підтримки Європейського Союзу.