Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Пустомитівської міської ради.

Дата: 22.04.2024 15:45

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

🗓У п’ятницю, 19 квітня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Пустомитівської міської ради.

📝Згідно порядку денного розглянуто 25 питань, основні з них:

✅Про розгляд звернення ЛМКП «Львівтеплоенерго» щодо створення рекреаційної зони з водних видів спорту на території пляжу Щирецького водосховища.

✅Про погодження уточненого фінансового плану КНП «ЦПМСД» на 1-й квартал 2024 року.

✅Про погодження уточненого фінансового плану КНП «Пустомитівська лікарня» на 1-й квартал 2024 року.

✅Про погодження КП «Пустомитиводоканал» діючих тарифів на водопостачання та водовідведення для споживачів Семенівського старостинського округу.

✅Про затвердження коефіцієнту співвідношення кількості безоплатно перевезених пасажирів до пасажирів, які сплачують проїзд (141 маршрут).

✅Про внесення змін до складу комісії по наданню матеріальної допомоги Пустомитівської міської ради.

✅Про затвердження розпоряджень міського голови.

✅Про внесення змін до складу комісії з обстеження зелених насаджень на території Пустомитівської міської територіальної громади.

✅Про затвердження проектно-кошторисної документації «Поточний ремонт дороги по вул. Луговій в м.Пустомити Львівського району Львівської області».

✅Про надання дозволу на облаштування власним коштом дороги у с.Семенівка (ПП «Флорагард»).

✅Про розгляд звернення мешканців м.Пустомити щодо облаштування власним коштом частини дороги на вул. Свободи.

✅Про приєднання Пустомитівської міської територіальної громади до Міжнародної хартії відкритих даних.

☝️ Особливу увагу члени виконкому приділили першому питанню.

🤝 Відповідно до співпраці у форматі агломерації разом з Львівською міською радою планується створення рекреаційної зони з водних видів спорту на території пляжу Щирецького водосховища зі сторони с. Малечковичі.

📌Оскільки озеро Наварія знаходиться на території нашої громади, але у користуванні «Львівтеплоенерго», вирішено спільними зусиллями за позабюджетні кошти провести благоустрій пляжу, облаштовувати спортивну базу, на якій зможуть проходити спортивну реабілітацію військові, тренуватися діти, а також відвідувати охочі (у період коли будуть відсутні змагання чи спортивна реабілітація).

📎Сама територія буде максимально інклюзивною та передбачає встановлення спортивних майданчиків, облаштування пішохідних доріжок, місць для кемпінгу, паркувальних зон.

❗️Така співпраця на сьогоднішній день є надзвичайно важливою, оскільки нашої підтримки потребують військові.