З робочим візитом, завітав представник благодійної організації NEEKA Ukraine

Дата: 23.04.2024 17:13

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

🗓Сьогодні, 23 квітня у КЗ Центр надання соціальних послуг Пустомитівської міської ради, з робочим візитом, завітав представник благодійної організації NEEKA Ukraine та провів співбесіду і анкетування осіб з числа внутрішньо переміщених осіб, які беруть участь у програмі по оренді житла, яка передбачає часткове відшкодування затрачених коштів.

🤝Робота проводиться в рамках Меморандуму про співпрацю між благодійною організацією «Регіон Карпати» Міжнародного фонду охорони здоров’я та навколишнього середовища «Регіон Карпати NEEKA» та Пустомитівською міською радою, який підписано у лютому 2024 році.

🙏Дякуємо партнерам з благодійного фонду за співпрацю та допомогу внутрішньо переміщеним особам в нашій громаді.