Крафтярів та агровиробників запрошують на конференцію «Можливості в часи кризи».

Дата: 25.04.2024 15:09

🗓Дата проведення: 28.04.2024

📆Час проведення: 13.00 год. – 15.00 год.

📌Місце проведення: BANKHOTEL, вулиця Листопадового Чину, 8.

На конференції учасники зможуть отримати цікаву інформацію про:

✔️інструменти фінансової підтримки для крафтових виробників у 2024 році та де отримати гранти малому бізнесу;

✔️грантову підтримку від ФАО та ЄС для малих та мікровиробників аграрної продукції;

✔️грантову підтримку чеської гуманітарної організації "Людина в біді" для відновлення місцевого та релокованого бізнесу;

✔️маркетинг та продажі крафтової продукції.

Участь безкоштовна за попередньої реєстрації: http://surl.li/sxiot.

Конференція "Можливості в часи кризи" відбудеться в рамках фестивалю «Lviv Craft Fest».

Нагадуємо, що фестиваль Lviv Craft Fest пройде за підтримки фінансованого Урядом Німеччини проєкту Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні та за сприяння департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА. Організатори події Regional Development Agency of Lviv Region та So Good Company - event-agency .

«Запрошуємо агровиробників та крафтярів Львівщини відвідати конференцію «Можливості в часи кризи», оскільки в межах 2 годин учасники зможуть отримати цінну інформацію з різних аспектів розвитку та підтримки малого бізнесу, зокрема про можливості залучення додаткового фінансового ресурсу на розвиток власного бізнесу, включаючи можливості отримання грантів. Крім того, учасники отримають корисні поради з маркетингу та продажів крафтової продукції, що допоможе ефективно просувати свої товари на ринку та залучати нових клієнтів», - наголосила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Tetiana Hetman .

Детальна програма конференції за посиланням: http://surl.li/sxjre