Одним із пріоритетних напрямів діяльності міської ради є соціальний захист населення та забезпечення надання своєчасних та якісних соціальних послуг.

Дата: 26.04.2024 12:41

✍️У громаді створено комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг» Пустомитівської міської ради в якому функціонують два відділення:

📌відділення соціальної роботи з сім'ями/особами (проведення соціальної роботи з сім'ями, особами, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги);

📌 відділення соціальної допомоги вдома та надання адресної натуральної та грошової допомоги (надання соціальних послуг за місцем проживання /перебування громадян, які не здатні до самообслуговування, у зв’язку з частковою втратою рухової активності (мають ІІІ, IV, V групи рухової активності) та потребують сторонньої допомоги, надання соціальних послуг в домашніх умовах згідно з медичним висновком, а саме:

• громадянам похилого віку;

• особам з інвалідністю (які досягли 18-річного віку), крім осіб з інвалідністю внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, які отримують соціальну допомогу на постійний сторонній догляд, побутове та спеціальне медичне обслуговування відповідно до Закону України ”Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності”;

• хворим (з числа одиноких осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці).

КЗ Центр надання соціальних послуг Пустомитівської міської ради надає такі послуги:

✅соціальна профілактика;

✅соціальна підтримка;

✅соціальний супровід сімей/осіб;

✅соціальне обслуговування;

✅соціальна адаптація;

✅консультування;

✅інформування;

✅догляд вдома;

✅натуральна допомога;

✅представництво інтересів;

✅екстрене (кризове) втручання;