Безпека населення в умовах війни

Дата: 26.04.2024 15:58

🗓25 квітня заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Пелехатий взяв участь у форумі «Безпека населення в умовах війни. Співпраця ДСНС та громад».

☝️Організували такий захід International Security Alliance, Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» на базі Платформи «Безпека: Правопорядок», за підтримки Програма DOBRE за сприяння ДСНС України, ГО «Асоціація саперів України», Boosters Consulting Group .

🤝Участь в заході взяли голови територіальних громад, заступники голів громад, старости, керівники та спеціалісти органів місцевого самоврядування з питань цивільного захисту, представники підрозділів місцевих пожежних команд та добровільних пожежних команд, фахівці Центрів безпеки в громадах, представники недержавних організацій, експерти з питань безпеки та представники рятувальних служб.

📝Під час Форуму розглянули три тематичні блоки:

📌Безпека населення. Співпраця ДСНС та громад;

📌Системи захисту життя;

📌Україна без мін. Протимінна діяльність в реаліях сьогодення.

📎Основними питаннями, які є важливими для розвитку Пустомитівської територіальної громади та які були розглянуті на форумі стали:

✅Функціонування укриттів в закладах освіти;

✅Розвиток добровольчого пожежного руху в громадах, їх права та можливості;

✅Роль автоматичних систем протипожежного захисту і раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення в умовах військових дій.

✅Системи оповіщення. Цивільний захист

✅Укриття цивільного захисту – швидкі та якісні рішення в умовах війни від партнерів заходу

❗️Питання забезпечення безпеки на сьогоднішній день є надзвичайно актуальними і прийняття найкращих рішень в питаннях безпеки є завданням №1 для громад.