Стратегія розвитку області «Стратегічні пріоритети розвитку Львівщини: роль і місце територіальних громад».

Дата: 27.04.2024 10:14

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису📅25 квітня міський голова Олег Серняк мав змогу долучилися до актуалізації Стратегії розвитку області «Стратегічні пріоритети розвитку Львівщини: роль і місце територіальних громад».

☝️ Даний захід організовано представниками Проєкту USAID ''ГОВЕРЛА'' в Україні спільно з Львівська обласна державна адміністрація .

📌Метою даної сесії було залучення посадових осіб громад до процесу актуалізації Стратегії регіонального розвитку Львівської області до 2027 року та розроблення комплексного плану просторового розвитку територій територіальних громад.

📝Також на сесії розглянули загальні моделі гармонізації систем просторового, стратегічного планування, програмування та програмно-цільового бюджетування, актуальний стан діючих містобудівних і стратегічних документів, напрямки просторового розвитку Львівщини та формування позицій щодо просторового розвитку Львівщини.

✅Працюючи в дискусійних групах, вдалося донести чітку позицію розвитку громад, обговорити методи залучення інвестицій.

HOVERLA / проєкт USAID в Україні