Відбулись громадські слухання

Дата: 01.05.2024 18:20

Фото без описуФото без описуФото без опису

🗓У вівторок, 30.04.2024 року в приміщенні народного дому с. Милошевичі відбулися громадські слухання проектів внесення змін до генеральних планів сіл Береги та Віняви Львівського району Львівської області.

📝Мета розроблення та внесення змін до генеральних планів:

-Планування нових виробничо-складських об’єктів;

-Будівництво нових об’єктів комерційного призначення та житлової садибної забудови;

-Розвиток дорожньо-транспортної та інженерної інфраструктури;

-Розвиток малого та середнього бізнесу.

☝️На слуханнях були присутні міський голова Олег Серняк, представники Пустомитівської міської ради, представники розробника містобудівної документації – ТзОВ ПО «УкрЗахідУрбанізація», мешканці сіл Береги та Віняви, члени садівничих товариств розташованих на території Семенівського старостинського округу.

✅На громадських слуханнях було заслухано доповідь розробників проектів внесення змін до генеральних планів, розглянуто письмові звернення громадян стосовно внесення змін до генеральних планів. Далі було заслухано надання зауважень і пропозицій від учасників громадських слухань.

✍️За результатами громадських слухань подані пропозиції та зауваження надані розробнику проекту містобудівної документації на місцевому рівні для коригування в частині, що не суперечить нормативно-правовим актам і будівельним нормам.